Кора мурашиного дерева: в чому користь?

Одним з популярних рослинних засобів лікування в світі сьогодні вважають мурашине дерево. Наукові дослідження багатьох вчених підтверджують його антивірусну та стимулюючу дію на імунну систему людини. Препарати, в основі яких, кора мурашиного дерева, часто використовують навіть для лікування такої страшної хвороби, як ракова пухлина.

Де росте це дерево, і як дізналися про його цілющі властивості?
Вічнозелене дерево - лапачо (табебуйя) росте в Південній Америці, на територіях Аргентини і Бразилії. Для лікарських потреб використовують внутрішню частину кори.
Першими, хто дізнався про лікувальні властивості мурашиного дерева, були стародавні племена, що проживають в тій місцевості. Їхні нащадки досі заварюють тонізуючий чай з дрібно перетертої кори лапачо.

Найголовнішою і відомою звісткою, що підтверджує користь цього дерева, стало зцілення доктором О. Де Санті свого брата, який довгий час хворів на рак. Така подія не залишилася без уваги світової громадськості, і почалися масштабні дослідження. А через недовгий час на світовому фармакологічному ринку з'явилися численні препарати, що мають в своєму складі екстракти кори настільки корисного дерева.

Сьогодні відомо, що кора мурашиного дерева властивості, якого так ретельно вивчалися, має такі цілющі плюси:
- підходить при застудах;
- інфекціях (герпес, грибок і т. д.);
- протизапальна дія;
- антимутагенна і протіволейкозна (знищує клітини, уражені мутацією);
- відмінний білевтамовувач;
- допомагає при ревматизмі;
- бореться з вірусами;
- має проносну дію.

На даний момент приймати препарати на основі кори цього дерева заборонено тільки при вагітності. Випадків з негативними наслідками або передозуванням не було.

Переваги продукції інтернет-магазину «Вітамін»
Кору мурашиного дерева часто застосовують при лікуванні найрізноманітніших хвороб: пухлини, грибки, артрит, герпес, усілякі виразки, алергії. Сильну бактерицидну дію цього дерева пояснюють тим, що воно провокує значний приплив кисню в організм, а це сприяє знищенню хвороботворних бактерій.
У каталозі нашого магазину представлений великий вибір різних препаратів в основі яких міститься кора дерева, купити їх можна в будь-який момент. Ви можете вибрати ліки в таблетках або в краплях.
Магазин «Вітамін» пропонує своїм покупцям тільки високоякісні препарати, які в обов'язковому порядку підлягають перевірці перед продажем. Ми співпрацюємо тільки з відповідальними американськими виробниками. Наш асортимент постійно розширюється. Вся продукція, зазначена в каталозі товарів, обов'язково є в наявності.

Ми поважаємо кожного клієнта і при необхідності постараємося знайти і доставити навіть той товар, який не вказано в переліку нашої продукції.
Інтернет-магазин «Вітамін» - це завжди відмінна якість, помірна вартість, відмінний сервіс та шанобливе ставлення до кожного покупця!