Чи потрібно приймати вітаміни - цинк? Поради до застосування

Цинк — це такий мікроелемент, який є в організмі кожної людини. Але у випадку, коли його недостатньо або забагато можуть виникати проблеми зі здоров’ям. Для чого ж організму цинк? Він підтримує хороший імунітет, забезпечує здоров’я шкіри, волосся, нігтів, пришвидшує загоєння ран, його потрібно приймати при вагітності та для росту. Загалом цей мікроелемент міститься у здоровій їжі, але ми часто забуваємо про нормальне харчування і кількість цинку в нашому організмі зменшується. Також на зменшення цинку можуть впливати хронічні захворювання. В такому випадку потрібно додатково приймати препарати цинку (таблетки або капсули), щоб внормувати його кількість в організмі.

 Цинк знаходиться в кожній клітині нашого організму і його значення дуже важливе. Завдяки йому ми відчуваємо запах і смак, наші рани загоюються швидше, клітини діляться нормально. Він необхідний організму для створення інсуліну та інших гормонів, а також цинк допомагає від десятків різних захворювань.

Кожен із нас в підлітковому віці зустрічався з такою проблемою, як прищі, і це нормально, але коли вони продовжують турбувати у старшому віці — це дає привід звернутись зо допомогою до лікарів. Потрібно сказати, що недостатня кількість цинку може спричинити цю проблему, і, щоб наситити організм потрібно приймати добавки або вітаміни з цинком.

Нормалізація цинку запобіжить віковому погіршенню зору, допомагатиме у боротьбі з анорексією та депресією, підтримуватиме правильний цикл вагітності та ще багато інших захворювань, при яких лікарі призначатимуть вам добавки з цинком.

Препарати з вмістом цинку необхідно приймати для профілактики від застуд. Він не допоможе у лікуванні, але, якщо ви будете приймати його як профілактичний засіб —  вбереже ваш організм. Але завжди потрібно пам’ятати, що існує максимально допустима норма, яку можна приймати в день чи тиждень. Не потрібно вживати цинку більше, ніж цього потребує ваш організм, бо це може нашкодити вашому здоров’ю та самопочуттю. Рекомендований період прийняття таблеток з цинком — 1 місяць. Після цього обов’язково зробити перерву, при необхідності можна пропити ще один курс.

Інтернет магазин Vitamin.in.ua надає вам широкий асортимент харчових добавок на основі цинку. Весь товар — сертифікований, безпечний для життя та доступний для всіх верств населення.

Приймаємо замовлення зі всіх регіонів України. Доставка безкоштовна при замовленні на суму від 500 грн. У нас на сайті ви можете замовити вітаміни з цинком або дізнатись про них більш детальну інформацію.