Кора мурашиного дерева: властивості і застосування

Чудовим подарунком природи можна по праву вважати мурашине дерево. Сучасний препарат, який включає кору мурашиного дерева, - це Pau d 'Arco (По д'арко). Цей чудовий продукт можна використовувати в різних протипаразитарних програмах, оскільки він має яскраво виражену антибактеріальну, противірусну активність. Також він застосовується для відновлення після грибкової інфекції, а ще відомо багато випадків застосування і зцілення за день-два хронічних запалень, простудних симптомів (першіння в горлі, нежить, запалення лімфовузлів). Важливо просто мати під рукою упаковку Pau d 'Arco і у відповідному дозуванні (це абсолютно нетоксичний препарат) прийняти його, щоб швидко вирішити питання зі здоров'ям.

Чому ж кора мурашиного дерева має такі чудодійні властивості?

Справа в тому, що це дерево за тисячоліття пристосувалося зберігати себе в дуже складних умовах для життєдіяльності. Це абсолютно унікальна в природі одиниця. Рослина має дуже великий життєвий потенціал. Зростає в жаркому вологому кліматі, територіально - це південь північно-американського континенту, Мексика. Місцеві жителі завжди використовували це дерево в народній медицині (прикладали до ран, рятувалися від отруєнь, лихоманок, навіть від укусів змій). Кора мурашиного дерева - природний натуральний антибіотик, який не має ніяких побічних ефектів. Найцікавіше те, що аборигени, які заварювали кору, листя мурашиного дерева як чай, ніколи не хворіли на цукровий діабет і онкологію.

Ті медичні препарати, які застосовуються в лікуванні вірусних захворювань, найчастіше просто знімають симптоми, а Pau d 'Arco (По д'арко) діє на клітинному рівні, не дозволяючи інфекції проникати всередину клітини, а в разі вже зараження її вірусом, не дозволяє йому далі руйнувати клітку (проникаючи в міжклітинний простір, активна речовина створює несприятливе середовище для патогенних мікробів). Якщо говорити про ранні стадії раку, то дана активна речовина як би капсулює злоякісну клітину, не дозволяючи їй поширюватися по всьому організмові.

Кора мурашиного дерева - одне з найпотужніших засобів профілактики випадання волосся при проходженні хіміотерапії.

Кору мурашиного дерева можна приймати тривалий час малими дозами (по 1 капсулі двічі на день буде достатньо), а також ситуативно, щоб зняти симптоми. У програмі комплексної терапії застосовується 2 рази на рік (для дорослих), для дітей можна частіше.

«По д'арко» купити в інтернет-магазині Vitamin - це значить купити трав'яні добавки високої якості, що підтверджено спеціальними сертифікатами. Препарати проходять ретельне тестування. Всі реалізовані нами трав'яні добавки безпечні, звичайно ж, за умови дотримання правил прийому. Як замовити трав'яні добавки з Pau d 'Arco за зниженими цінами і зі знижками можна дізнатися за одним з контактних номерів, зазначених на сайті.