Помічники в харчуванні для схуднення - амінокислотні добавки з L-карнітином

L-карнітин - це зовсім не жироспалювач, як багато хто вважає, а вітаміноподібна речовина, яка синтезується з амінокислот. Спробуємо розібратися, навіщо L-карнітин потрібен дівчатам, як його приймати, в якій формі, і чи дійсно він такий ефективний для схуднення.

Наш організм - це дуже розумна система, він дуже любить зберігати жири. І якщо ви правильно харчуєтесь, займаєтеся фізичними навантаженнями, то є така ймовірність, що, приймаючи додаткову кількість L-карнітину, ви, можливо, трохи більше активно станете займатися спортом і в результаті скидати вагу. З приводу цієї харчової добавки було проведено безліч досліджень, які показали, що вона не сприяє стрімкій втраті ваги. При грамотному застосуванні можна підвищити свою витривалість на тренуваннях і імунітет в цілому - це факт, а ще вона абсолютно нешкідлива, що є її безсумнівним плюсом. Загалом, потрібен L-карнітин активним людям. Він прискорює метаболізм - процеси регенерації за рахунок спалювання жирів і доставку енергії для утворення нових клітин.

Форми випуску препарату

Найчастіше амінокислоти з L-карнітином можна зустріти в двох формах випуску: в рідкому вигляді (по 473 мл, 475 мл, 480 мл, 960 мл) і у вигляді капсул (від 30 до 180 капсул в упаковці). Який же з них вибрати? У рідкому вигляді L-карнітин, як правило, коштує дорожче. Чи означає це те, що він більш ефективний? Насправді різниця тут лише в тому, що L-карнітин в рідкому вигляді засвоюється за 10 хвилин, тому його необхідно випити за 10 хвилин до вашого тренування, а капсульний - за 40 хвилин.

Рекомендоване дозування L-карнітину

Загальне дозування - приблизно до 5 г (залежить від вашої ваги). Його концентрація зберігається в м'язах досить тривалий час - йому потрібно близько 2-3-х годин для того, щоб повністю засвоїтися і потрапити в м'язові клітини, де він і буде працювати. А працювати він буде не тільки на самому тренуванні, але і довго після нього. А все тому, що організму потрібна енергія, щоб відновитися, і L-карнітин буде продовжувати спалювати жири. Оптимальний варіант - приймати L-карнітин щодня.

Під час прийому L-карнітину можна помітити деякі особливості як протягом дня, так і на самому тренуванні. По-перше, з'являється набагато більше енергії. По-друге, зменшується м'язовий біль після тренування. Під час фізичних навантажень може підвищитися температура тіла і потовиділення. Деякі відзначають підвищене збудження, яке заважає вчасно заснути.

Купити L-карнітин для схуднення, цей шикарний енергетик, пропонуємо в інтернет-магазині Vitamin, де ви на 100% будете захищені від підробок і гарантовано отримаєте оригінальний препарат відомих західних брендів. Вигідні умови для оптових покупців - подробиці можна дізнатися у менеджера за одним з контактних номерів.