Гінкго білоба - все, що потрібно знати

Гінкго білоба - це листяне дерево, яке росте в Східній Азії та може сягати до 30 метрів у висоту. Існує на планеті понад 300 мільйонів років. Життя дерева може тривати до 1000 років. Листки рослини мають найбільше корисних речовин. Їх збирають восени та переробляють. Для того, щоб отримати 500 грамів сировини потрібно 30 кілограмів листя!

Гінкго білоба - це один з найкращих антиоксидантів натурального походження. Використовують в косметології, щоб затримати процес старіння шкіри. Допомагає омолодитися літнім людям та усуває патологічні порушення в психоемоційній сфері. Якщо регулярно приймати препарати можна домогтися покращення зору та слуху. Лікарі рекомендують вживати чай з коренів та листя рослини замість ранкової кави.

Допомагає розширити кровоносні судини, підвищити еластичність, знизити рівень холестерину, усунути набряки та поліпшити стан судин. Є відмінним протизапальним засобом. Використовують при лікуванні атеросклерозу, аритмії, інфаркту міокарда та бронхіальної астми. Нормалізовує артеріальний тиск та метаболізм. Поліпшує процес мислення, мозкову діяльність та пам'ять.

Вчені довели, що настоянка із рослини є чудовим профілактичним засобом інсульту, інфаркту та утворенню ракових клітин. Зробити її просто: листя рослини та горілку заливають та залишають на 2 тижні. Рекомендується 15 крапель розводити в склянці води. Курс лікування може тривати до одного місяця. Настоянку з гінко білоба використовують при геморої, мігрені, токсичному шоці, бронхіальній астмі та глухоті. Також має омолоджувальний ефект.

Гінкго білоба - це унікальна рослина, котра має безліч лікувальних властивостей. Популярність цієї рослини зростає. Виготовляють препарати з вмістом гінкго білоба. Кожна таблетка має величезну кількість активних речовин. З лікувальною метою препарати рекомендують при підвищеному безсонню, запамороченню, розсіяному склерозі, мігрені гіпертонічній хворобі тощо. Основна дія - збільшення притоку крові в ділянки, які мають її недостачу.

Будьте уважні! Заборонено приймати препарати людям, котрі мають гастрит, вагітним жінкам та годуючим матусям. Не можна поєднувати з аспірином. При надмірній чутливості до активних речовин слід негайно припинити лікування. Перед вживанням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, щоб отримати максимальний ефект та не зашкодити організму.

Пропонуємо купити високоякісну продукцію в інтернет-магазині "Vitamin".

Чому варто обрати нашу компанію:
√пропонуємо продукцію від відомих американських брендів;
√висока якість препаратів;
√перед продажем все перевіряють професіонали;
√завжди діють різноманітні акції та знижки;
√приймаємо замовлення 7 днів на тиждень;
√широкий асортимент;
√працюємо без посередників;
√допомагаємо у виборі найкращого лікувального засобу індивідуально.

Гінкго білоба купити можна на сайті або за телефонами. Оперативно оформимо та доставимо замовлення. Можливі різні способи оплати та доставки. Якість гарантуємо!